Informační a komunikační technologie

Úvod » Segmenty » Informační a komunikační technologie

Financujeme informační a komunikační technologie

Schvalujeme i realizujeme vaše žádosti rychle a bez zbytečných prodlev, abyste měli finanční prostředky či IT techniku co nejdříve k dispozici.

Najdeme nejjednodušší a nejvýhodnější řešení, které bude vyhovovat vašim potřebám, jako je doba splácení, výše splátky či způsob čerpání prostředků. Dokážeme se přizpůsobit finančním tokům ve vaší firmě.

Nabízíme operativní i finanční leasing pro hardwarové vybavení, jako jsou notebooky, smartphony, servery, úložiště, síťová zařízení nebo tiskárny. Součástí leasingu je i možnost pojištění all-risk přímo ve splátkách. Potřebné IT vybavení tak získáte jako službu.

Financujeme informační a komunikační technologie

Od běžných počítačů po velká hardwarová i softwarová řešení

Financujeme formou úvěru vývoj a dodávky softwaru – systémů a aplikací. Nezáleží přitom, zda je budou vyvíjet vaši vývojáři či externí dodavatelé, nebo půjde o softwarové licence. Dokážeme financovat také projekty využívající nejrůznější dotace.

Odkoupíme pohledávky za dodávky IT služeb či techniky, u kterých nechcete čekat na dobu splatnosti. Namísto starostí s provozní hotovostí se můžete soustředit na další rozvoj své firmy.

Od běžných počítačů po velká hardwarová i softwarová řešení

Finanční, operativní i zpětný leasing, úvěr nebo faktoring

Postaráme se u vráceného hardwaru o certifikované vymazání dat a o jeho opětovné využití či ekologickou likvidaci a recyklaci. Díky tomu je hardware v souladu s dlouhodobou udržitelností využit na maximum.

Dokážeme vám pomoci i při výstavbě a provozu telekomunikační sítě.

Zajistíme vám prostředky pro odkoupení celých společností či obchodních podílů, abyste mohli dále růst.

Finanční, operativní i zpětný leasing, úvěr nebo faktoring