Rentalit

Úvod » Rentalit

Představujeme vám Rentalit

S myšlenkou nabídnout zákazníkům jednoduchý způsob, jak si pronajmout telefony a počítače, jsme přišli na podzim roku 2019. Na pomoc jsme si přizvali start-upové studio Creative Dock, které s námi začalo spolupracovat na založení start-upu Rentalit. Během několika měsíců pak vznikly dvě nové e-commerce platformy www.rentalit.cz a www.relodit.cz, kde si mohou živnostníci, firmy, ale i běžní občané jednoduše objednat IT techniku na operativní leasing.

Naštivte web

Představujeme vám Rentalit

 

V pilotním provozu se Rentalitu podařilo profinancovat okolo 10 milionů korun. V roce 2021 však míří ještě výše. A čím je Rentalit výjimečný? Kromě toho, že zákazníkům umožňuje vyřídit celý proces online z pohodlí domova, nabízí také nadstandardní služby po celou dobu pronájmu. Spolehnout se tak mohou například na pojištění bez spoluúčasti nebo doručení náhradního zařízení během vyřizování servisu či reklamace.

„Proč hardware vlastnit, když si ho můžete pronajmout?“

 

Služba, kterou společnost Rentalit nabízí, je postavena na myšlence, že pronájem hardwaru je v dnešní době mnohem výhodnější než jeho nákup. Proto firmám poskytuje pronájem IT vybavení, který je financovaný prostřednictvím operativního leasingu. Tento typ financování přináší mnoho výhod především pro OSVČ a malé či střední firmy. Umožňuje jim optimalizovat výdaje za nové IT, a mít tak lépe pod kontrolou firemní cash flow. Rentalit nabízí širokou škálu produktů v kategoriích telefony, notebooky, PC a tablety. Pokud si však zákazník nevybere ze standardní nabídky produktů, dokáže mu vytvořit nabídku přímo na míru.

Zobrazit nabídku

Výhodné partnerství s Rentalit Pro

Společnost Rentalit nabízí firmám možnost spolupráce, díky které mohou nabízet pronájem hardwaru svým klientům. Tato příležitost se otevírá především firmám podnikajícím v následujících oblastech: 

ikona velkoobchod
velkoobchod s hardwarem
ikona e-shop
e-shop s hardwarem
ikona IT
služby IT správce nebo virtuálního operátora
ikona prodej
prodej hardwaru
ikona poradenstvi
finanční poradenství
ikona Vývoj SW
vývoj softwaru

Pro své partnery připravil Rentalit speciální portál Rentalit Pro, který slouží jako platforma k nabízení pronájmu hardwaru pro zákazníky partnerských společností. 

Odměnou za partnerství je firmám speciální bonusový program a provize za každé profinancované zařízení.

Chci být partnerem